Gra miejska – Przygoda z Tatą 2023 – Białystok

Przygoda z Tatą 2023 - Gra miejska w Białymstoku

18 czerwca 2023 r. z okazji Dnia Ojca w 16 miastach odbyło się ogólnopolskie wydarzenie – gra miejska „Przygoda z Tatą”. Zostało ono zorganizowane z inicjatywy Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu „Ojcostwo – Przygoda życia”. Realizatorami projektu w Białymstoku, wyłonionymi w konkursie pn. „Organizacja gry miejskiej „Przygoda z Tatą”, były Fundacja Pro Anima i Stowarzyszenie „STER” oraz Podlaski Urząd Wojewódzki.

Drużyny składały się z taty – kapitana oraz dzieci. Do rywalizacji o ciekawe i atrakcyjne nagrody stanęło 500 uczestników. Po grze na terenie Parku Planty, odbył się festyn rodzinny.

Celem gry terenowej „Przygoda z Tatą” było wzmocnienie więzi dzieci z ojcem oraz sportowa rywalizacja i dobra zabawa w gronie rodzinnym.

Przygoda z tatą Białystok